Новини будівництва ЖК Gravity Park вересень 2023 (відео)

Gravity Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Креатор-Буд» на об'єкті ЖК Gravity Park в другому будинку закінчили заливати монолітний каркас і сходові марші. Також на 100% готова покрівля. На 100% готові зовнішні і внутрішні стіни та перегородки. Металопластикові вікна влаштовані на рівні восьмого поверху.

В четвертому будинку завершили монолітні роботи. Також вже влаштована покрівля. Сходові марші і майданчики виконані повністю. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані до рівня третього поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Gravity Park - житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. АДРЕСА - просп. Перемоги, 139. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна з ліфтом.  Житловий комплекс спроектований за принципом місто в місті, все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.