Відбулися переговори про співпрацю між турецькими бізнесменами та керівництвом «Креатор-Буд»

Креатор-Буд

Незважаючи на війну та нестабільну ситуацію, українців та український бізнес готові підтримувати закордонні партнери. Відтак, у Тернопіль з пропозиціями співпраці приїхали турецькі бізнесмени. Робочу зустріч організували в керівництвом будівельної компанії «Креатор-Буд».

Ертан Баштухан - голова бізнес-асоціації «Турксід» (Туреччина):

«Ми дуже раді сьогодні бути нашою делегацією у Тернополі. Взагалі ми цю поїздку планували ще 15 місяців назад. Та ми дуже віримо у перемогу України.  Ми як бізнесмени Туреччини готові всіляко допомагати українському народу для перемоги.»

Партнери з Туреччини  пропонують розвивати логістичні центри, зокрема на Тернопіллі. В свою чергу голова ради директорів компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда подякував турецькій делегації за візит та креативні пропозиції щодо співпраці у будівельній галузі. Запевнив, що інвестування в українську економіку потрібне і на часі. Зараз компанія «Креатор-Буд» відбудовує селище Архангельське, що на Херсонщині. Тож сприяння і допомога будуть потрібні.

Ігор Гуда - голова ради директорів компанії «Креатор-Буд»:

«Ми можем зробити наступним чином. Зробимо перелік тих речей, які нам потрібні. Починаючи від асфальтного заводу, закінчуючи банальною плиткою. Це великий спектр речей, які нас цікавлять. Але нам треба чітка комунікація і швидке реагування.»

Турецькі представники запевняють, що готові налагоджувати зв’язки з Тернопільщиною в короткі Терміни. Адже мають у будівельній сфері досвід і широкий спектр послуг.

Хіліл Ердем, член бізнес-асоціації «Турксід» (Туреччина):

«Ми можемо запропонувати консалтингову підтримку.  Ми консультуємо по проектах. Можемо по конкретному проекту розрахувати скільки і чого потрібно. Цим самим мінімізуємо витрати. Щоб нічого зайвого по проекту не закуповувати.»

Бізнес-делегація гостює на Тернопільщині два дні. За цей час встигли познайомитись з великими компаніями та зрозуміти, з ким надалі вести переговори щодо інвестицій.

Креатор-Буд

Руслан Кулик - начальник відділу міжнародного співробітництва Тернопільської обласної ради: 

«Після тривалих перемовин зібрались люди, яким цікаво вкладатись в будівельну галузь, яким цікава агропромислова галузь. Два дні ми ознайомлюємо їх з підприємцями. Ми відвідали «Агропродсервіс», «Креатор-Буд», поспілкувались. Також намагаємось їм роз’яснити законодавство України, щоб вже найближчим часом вони заходили на ринок та інвестували в ті проекти, як їм цікаві.»

Крім запропонованих проектів, Україна цікава для представників бізнес-асоціації «Турксід» історично. Адже більшість з делегації має кримсько-татарське коріння. А відтак, в певній мірі утотожнюють себе з Україною.