Група компаній DIM запропонувала клієнтам умови супер вигідної розстрочки

DIM

До 7 років розстрочки з першим внеском від 10% — такі умови супер вигідної розстрочки запропонувала група компаній DIM клієнтам, які придивляються до двох наймасштабніших проєктів забудовника — ЖК «Метрополіс» та ЖК Lucky land. Мета програми — дати можливість більшій кількості українців якнайшвидше втілити у життя мрію про власне житло.   

Нова програма ексклюзивної на ринку нерухомості розстрочки передбачає можливість зафіксувати розмір щомісячного платежу в залежності від типу квартири. Наприклад, у ЖК Lucky land покупець сплачуватиме 800$ (в гривневому еквіваленті) щомісяця при купівлі однокімнатної квартири, 1200$ (в гривневому еквіваленті) — при купівлі двокімнатної й 1900$ (в гривневому еквіваленті) — три- та чотирикімнатної. А в ЖК «Метрополіс» — 1000$, 1200$ та 2000$ (в гривневому еквіваленті) відповідно.

Звертаємо увагу покупців, що умови програми розповсюджуються на обмежену кількість квартир, тож, аби встигнути скористатися пропозицією, завітайте у відділи продажів вже цими вихідними!

Адреса відділу продажу ЖК «Метрополіс»: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 1

Адреса відділу продажу ЖК Lucky land: м. Київ, вул. Берковецька, 6

Деталі за номером телефону: (044) 391 47 72