«Інтергал-Буд» відновила будівництво будинку №10 ЖК «Сирецькі сади»

Сирецькі сади

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд», компанія відновила будівництво та продаж квартир у будинку №10 житлового комплексу ЖК «Сирецькі Сади» (за адресою: вул. Івана Виговського, 18Г.) 

Продовжуємо невпинно працювати, аби відновити будівництво усіх своїх проєктів в повному обсязі. Нещодавно ми повідомляли, що відновили будівництво 9 будинку в ЖК «Сирецькі сади». А тепер раді сповістити, що роботи також ведуться у 10 будинку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Сирецькі Сади» - житловий комплекс комфорт-класу зі своїм унікальним мікрокліматом. Тут поєднуються затишна атмосфера квітучих фруктових садів, практичність міського комфорту, яскрава архітектурна концепція та сучасні інженерні рішення. Проєкт знаходиться між дендропарком «Сирець» та парком «Дубки», в безпосередній близькості до станцій метро «Сирець» та «Нивки». А вже у близькому майбутньому за 5 хвилин від комплексу запрацює станція метро «Мостицька». забудовник компанія «Інтергал-Буд» АДРЕСА - вул. Івана Виговського, 18Г РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 14, 16, 24; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.