Ірина Міхальова стала учасником гостьової панелі Національного форуму СФНУ

Ірина Міхальова

Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud, увійшла до складу запрошених учасників панелі в рамках Х Ювілейного Національного Форуму "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави. Європейський вектор розвитку", організованого Спілкою фахівців з нерухомого майна України  (СФНУ).

Експертка поділилася досвідом співпраці девелопера Alliance Novobud з рієлторами й наголосили, що наразі все більше українців звертаються до фахівців ринку нерухомості для того, щоб скористатися їхніми послугами:

«Сьогодні все більше українців залучають рієлторів до процесу придбання чи продажу нерухомості. На це, гадаю, впливає нестабільна ситуація на ринку та загальна невизначеність, спровокована воєнним станом. Тож покупці нерухомості воліють залучати фахівців ринку, ніж самостійно розбиратися зі всіма нюансами й ризиками. Зі свого боку девелопери також зацікавлені у співпраці з рієлторами й мають, що їм запропонувати. Найчастіше це стосується продажу нерухомості бізнес-класу, попит на яку поступово почав зростати. Цей клас житла й до великої війни часто-густо продавався за допомогою рієлторів. Наприклад, Alliance Novobud має два великих житлових проєкти у столиці — один практично готовий, клубний будинок Illinsky House, та Montreal House на високій стадії будівництва, в яких залишилася вільні лоти й  ми готові обговорювати умови співпраці» — прокоментувала Ірина Міхальова,  CMO Alliance Novobud.

Окремим пунктом співпраці між забудовниками та рієлторами, зауважила пані Ірина, може стати продаж квартир за програмою «єВідновлення». Люди, які втратили житло, але тримали компенсаційний сертифікат, звертаються до рієлторів за фаховою порадою та допомогою в пошуку готових квартир, часто з ремонтом, тому тут величезне поле для співпраці також. У Броварах Alliance Novobud має пропозиції відразу у двох великих житлових комплексах, а буквально днями відкрили продаж квартир з ремонтом від забудовника.

Наостанок Ірина Міхальова нагадала присутнім про той факт, що все більше покупців воліють купувати нерухомість не одним платежем, а на виплат, що практично нереально зробити на вторинному ринку. А от первинний ринок та забудовники пропонують дуже вигідні умови розтермінувань, попит на які зростає. Сюди ж можна додати й кредитні програми від банків-партнерів, з якими працюють більшість великих забудовників.

«Тож, як бачимо, можливостей для співпраці між девелоперами та рієлторами багато. Залишається продовжувати налагоджувати комунікації, щоб дати можливість всім учасникам процесу отримувати бажаний результат» — наголосила Ірина Міхальова.