Хід будівництва ЖК Creator City грудень 2021 (відео)

ЖК Creator City грудень 2021

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжується будівництво. Зокрема, в першому будинку, де вже виконано більшу частину основних робіт, на 98% завершено вітражне скління, на 100% монтаж ліфтового обладнання. Фасад готовий на 95%, а оздоблення місць загального користування виконане на 90%. Крім того, добігли кінця роботи в котельні.

У другому будинку завершено влаштування паль та плити-ростверку, продовжується зведення монолітного каркасу.

В четвертому будинку повністю завершене влаштування паль та плити-ростверку, фундаментної плити паркінгу. В третьому будинку тривають котлованні роботи, які виконано на 70%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City забудовник Креатор-Буд. – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.