Хід будівництва ЖК «Нова Англія» станом на 17 червня 2022 року

ЖК «Нова Англія»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) завершуються фасадні роботи в 3-й секції. Також на завершальній стадії влаштування колон вхідної групи. Розпочато роботи в лобі, наразі будівельники встановлюють поштові скриньки й готуються до ремонтно-оздоблювальних робіт. У підземному паркінгу завершено влаштування розмітки.
  • В «Лінкольні» (Б-5) в усіх трьох секціях та йде кладка внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й секції кладка триває до 9-го поверху, у другій секції – до 8-го поверху. Основна увага зосереджена на влаштуванні каналізаційних труб, також проводяться роботи по влаштуванню зовнішньої каналізації. Нагадаємо, що у будинку «Ньюкасл» (А-7) в 1-й та 2-й секції – завершено роботи на покрівлі, наразі йде монтаж вентиляторів, в 3-й секції проводяться роботи з влаштування шарів покрівлі. 
  • У будинку «Віндзор» (А-6) активно працюють над монтажем сантехнічних стояків. Нагадаємо, що у будинку вже змонтовано 15 поверхів стінових модулів Royal House.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) змонтовано 50% стінових модулів 1-го поверху 1-ї секції, наразі завершено влаштування парапетів для монтажу другої половини стінових модулів.
  • Паркінг У паркінгу під будинком «Лондон» завершено влаштування розмітки паркінгу. У паркінгу між будинками «Манчестер» та «Лондон» на 3-й секції завершується бетонування перекриття, а в 1-й та 2-й – усі роботи завершено та йде влаштування благоустрою. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 2-й секції завершено влаштування колон паркінгу, наразі проводяться роботи з перекриття паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.