Хід будівництва «Нової Англії» червень 2022

Нової Англії

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) тривають фасадні роботи в 3-й секції, роботи йдуть до завершення. Також на завершальній стадії влаштування колон вхідної групи будинку У підземному паркінгу влаштовується розмітка, виконання робіт складає – 50%.
  • В «Лінкольні» (Б-5) тривають чорнові оздоблювальні роботи в МЗК (місця загального користування) в усіх трьох секціях та йде кладка внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й секції кладка йде до 9-го поверху, у другій секції – до 7-го поверху. Завершується влаштування сантехніки стояків, виконання складає – 80%.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) в 2-й секції – завершено заливку стяжки на покрівлі, в 3-й секції завершено роботи з кладки технічних споруд, та проводяться роботи з влаштування шарів покрівлі. Завершується кладка внутрішньоквартирних перегородок у 3-й секції будівельники працюють на 20-му поверсі.
  • В 1-й та 2-й секції тривають оздоблювальні роботи в МЗК (місця загального користування) роботи ведуться до 18-го поверху. Влаштування машинної стяжки проводиться до 19-го поверху 1-ї та 2-ї секції. Встановлюються лічильники води у 1-й та 2-й секції, роботи виконані до 14-го поверху. Працюють ліфтовики над монтажем ліфтових дверей у 1-й та 2-й секції, завершено влаштуванням ліфтових направляючих.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) в двох секціях завершено монтаж стінових модулів Royal House 15-го поверху. Вже приступили до монтажу сантехнічних стояків.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) Розпочато монтаж стінових модулів Royal House 1-го поверху в 1-ій секції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.