Новини будівництва «Нової Англії» червень 2022

ЖК «Нова Англія»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) у теплу літню погоду будівельники активно працюють над фасадом будинку на 1-му та 2-му поверсі приступили до чистових оздоблювальних робіт. Продовжується влаштуванням колон вхідної групи 1-ї, 2-ї та 3-ї секції.Нагадаємо, що всередині будинку всі роботи завершено. У підземному паркінгу йде підготовка до влаштування розмітки паркінгу.
  • Внутрішні оздоблювальні роботи досить об’ємний вид робіт, тому в «Лінкольні» (Б-5) продовжуються чорнові роботи в МЗК (місця загального користування) в усіх трьох секціях, йде кладка внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й секції кладка йде до 8-го поверху, у другій секції – до 5-го поверху.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) в 2-й секції – продовжується заливка стяжки на покрівлі, а в 3-й секції йдуть роботи з кладки технічних споруд. Триває кладка внутрішньоквартирних перегородок: у 3-й секції працюють до 19-го поверху, а в 1-й секції кладка перегородок – завершена. Нагадаємо, що у 2-й секції роботи з кладки перегородок завершено близько 3-х тижні тому. 
  • У будинку «Віндзор» (А-6) в двох секціях йде монтаж стінових модулів Royal House 15-го поверху.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) тривають роботи з бетонування і армування стилобату -1-го поверху 1-ї секції.
  • Паркінг - У паркінгу під будинком «Лондон» готуються до влаштування розмітки паркінгу. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» – завершено влаштування гідроізоляції перекриття паркінгу, 1 секція. У 2-й секції йде влаштування колон паркінгу, а також перекриття паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.