Хід будівництва ЖК Rybalsky жовтень 2023

Rybalsky

Як повідомили СтройОбзор в компанії SAGA Development на об'єкті ЖК Rybalsky  у будинку №1 триває влаштування перегородок у секції №1 та монолітного каркасу будівлі у секції №2.

  • Активні роботи продовжуються у будинку №7. Триває процес влаштування монолітних конструкцій парапетів секції №1, монолітного каркасу будівлі у секції №3 та перегородок у секціях №1 та №4. Продовжується влаштування  монолітного ростверку паркінга. 
  • У будинку №11 розпочато роботи з улаштування теплотраси та зовнішньої каналізації між будинками №11 та №9.Тривають монолітні роботи та процес внутрішньої гідроізоляції підземної електричної підстанції. Залито бетонну основу з боку бульвару для укладання фігурних елементів мощення. У секції №3 продовжується виконання фасаду з клінкерної плитки. У секції №5 проводяться роботи з влаштування інженерних мереж води, каналізації та опалення в підвалі та штукатурки стін. Завершено процес виконання вентиляції у секції №7. Виконано шар гідроізоляція терас на рівні 8-го та 10-го поверхів у секції №8. Завершено пусконалагодження ліфтів у секціях №5, №6 та №7 та розпочато підготовку до монтажу ліфтів у секціях №4 та №8. Продовжуються роботи з оздоблення насосної та виконання цегляної кладки. Триває влаштування благоустрою з боку бульвару. 
  • Також роботи тривають в будинку №15.  Продовжуються роботи по  влаштуванню фундаментів та котловану будівлі у секціях №3 та №4. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Rybalsky. Забудовник SAGA Development. АДРЕСА - Набережно-Рибальська 3, 9. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Почайна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9-10; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.