Колектив Київміськбуду передав автомобілі для ЗСУ

Київміськбуду

Колектив Холдингової компанії «Київміськбуд» передав військовим частинам Збройних сил України 6 броньованих автівок. Кожен із київміськбудівців розуміє, кому ми завдячуємо сьогоднішнім днем, тож допомога ЗСУ стала частиною щоденного життя колективу.

 «Я пишаюсь командою «Київміськбуду». Вони не лише фахівці своєї справи, але й надзвичайно активні у питаннях допомоги військовим. Хтось і сам служить у лавах ЗСУ, хтось волонтерить, кожен робить своє. Від початку повномасштабного вторгнення на порядку денному і гуманітарна допомога, і медикаменти, і Військовий госпіталь. Нещодавно збирали гуманітарну допомогу для жителів деокупованих районів Харківщини, сьогодні – передали 6 броньованих машин для військових частин. Сподіваюсь, автомобілі зможуть врятувати життя тих, хто щоденно рятує наше», – зазначив Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Київміськбуду

Нагадаємо, весною на прохання «Головного військового клінічного госпіталю» Міністерства оборони Холдингова компанія допомогла знайти, придбати та доставити в Україну низку медикаментів. Колектив «Київміськбуду» закуповував та доставляв протитанкові їжаки, бронежилети, автівки, надавав адресну допомогу батальйонам. Постійною є і підтримка Гуманітарного штабу