Компанія BudCapital відкриває оновлений офіс продажів

Девелоперська компанія BudCapital відкрила після реконструкції центральний офіс продажів, розташований у Києві по вул. Івана Мазепи, 10.

У оновленому офісі надаються консультації з придбання нерухомості у житлових комплексах ЖК Manhattan CityЖК «MIRAX»ЖК Новопечерська ВежаЖК Медовий-1 та ЖК Медовий-2ЖК ОтрадаЖК Вежа на ЛомоносоваЖК Star CityЖК Урлівский - 1 та ЖК Урлівский - 2. Менеджери завжди готові відповісти на будь-які запитання та допомогти зробити правильний вибір житла.

Оновлений офіс продажу працює щоденно: по буднях з 9.00 до 19.00, у суботу та неділю – з 10.00 до 17.00. 

Для зручності клієнтів на період карантинних обмежень рекомендується планувати свій візит до офісу продажів за попереднім записом. Персонал працює з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ: щодня проводиться вологе прибирання та дезінфекція поверхонь, візитерів забезпечують засобами для гігієнічної обробки рук та одноразовими захисними масками.

Також менеджери офісу продажів проводять онлайн-консультації за допомогою будь-яких месенджерів за вибором клієнта. Крім того, у дистанційному режимі можна отримати онлайн-презентацію житлового комплексу через сервіс відеоконференцій Zoom.