Компанія «Інтергал-Буд» відновила будівництво ЖК «Голосіївський»

ЖК Голосеевский

Як повідомили СтройОбзор у житловому комплексі «Голосіївський» компанія «Інтергал-Буд» відновила будівництво проєкту. Роботи ведуться у першому будинку ЖК. 

Наразі будівельні бригади займаються влаштуванням вертикальних елементів монолітного каркаса, виконують роботи з влаштування внутрішньої інженерії та цегляної кладки, а також здійснюють влаштування гідроізоляції.

Це вже десятий комплекс від «Інтергал-Буд» в столичному регіоні, будівництво якого було відновлено. Трохи раніше, у листопаді, було поновлено зведення об'єкта «Паркові Озера» у Дніпровському районі Києва. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Голосіївський» проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 53710 грн/м² ~ 1953 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1632000 грн ~ від $ 59345. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ПАРКОВКА - підземна.