Новини будівництва 7 черги ЖК Новопечерські Липки квітень 2024

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Продовжуються роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Продовжуємо виконувати оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. На фінальній стадії встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду. Завершили монтаж в’їзних воріт у підземний паркінг. Триває благоустрій прибудинкової території. 
  • Будинок №2 - Триває встановлення вхідних квартирних дверей з 10 поверху і вище. Завершили встановлення в’їзних воріт у паркінг. На завершальному етапі утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж навісного вентильованого фасаду. Вище 20 поверху триває влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN. Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території. Всередині вітражів-колб, в стилобатній частині підземному паркінгу, розпочато облаштування ґрунту для подальшої висадки живих дерев.
  • Будинок №3 - Завершені оздоблювальні роботи у місцях загального користування та влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN. Продовжуємо встановлення вхідних квартирних дверей з 9 поверху і вище. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Завершуємо влаштування навісного вентильованого фасаду та встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Триває благоустрій прибудинкової території. 
  • Будинок №4 - Завершили встановлення квартирних дверей. Продовжуємо встановлення дверей у місцях загального користування. Завершили встановлення радіаторів у квартирах. Виконуємо оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Тривають роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Благоустрій прибудинкової території триває.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.