Новини будівництва 7 черги ЖК Новопечерські Липки лютий 2024 (відео)

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Завершили встановлення квартирних дверей. Тривають роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції квартир та місць загального користування. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Розпочато оздоблювальні роботи у вхідних групах. Добігає кінця монтаж навісного вентильованого фасаду та роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою. Встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду на фінальній стадії. Завершили облаштування систем вентиляції та опалення у підземному паркінгу. Встановлення в’їзних воріт у паркінг завершено. Фіналізуємо роботи з облаштування архітектурного освітлення. Триває благоустрій прибудинкової території.
  • Будинок №2 - Завершили установку дверей у місцях загального користування. Закінчили роботи зі штукатурення. Скління фасаду двоповерхової комерційної будівлі, яка з’єднує будинки 2 та 3 повністю завершено. Закінчуємо монтаж ліфтового обладнання всередині будівлі. Триває влаштування конструкції переходів від будинків 2-3 до центральної вулиці кварталу. На завершальному етапі встановлення в’їзних воріт у паркінги. Повністю завершено скління наземних огорож вітражів-колб в стилобатній частині підземному паркінгу. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж навісного вентильованого фасаду. Добігає кінця облаштування архітектурного освітлення та скління вікон та конструкцій фасаду. Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території.
  • Будинок №3 - Завершили утеплення будинку мінеральною ватою та закінчуємо влаштування навісного вентильованого фасаду. Завершуємо встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Фіналізуємо роботи зі штукатурення, виконання цементно-піщаної стяжки та влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Продовжуємо облаштування фасадного освітлення. Триває благоустрій прибудинкової території.
  • Будинок №4 - Розпочато оздоблювальні роботи у вхідних групах. Завершили встановлення квартирних дверей. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Завершили встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Тривають роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції квартир та місць загального користування. Завершуємо встановлення в’їзних воріт у паркінг. Облаштовуємо фасадне освітлення. Продовжуємо благоустрій прибудинкової території.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.