Новини будівництва 7 черги ЖК Новопечерські Липки березень 2024

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Тривають роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду на фінальній стадії. Завершили облаштування систем вентиляції та опалення у підземному паркінгу. Триває монтаж внутрішніх воріт у паркінгу. Фіналізуємо роботи з облаштування архітектурного освітлення. Триває благоустрій прибудинкової території. 
  • Будинок №2 - Завершили установку дверей у місцях загального користування. Триває встановлення вхідних квартирних дверей з 6поверху і вище. Завершено влаштування конструкцій переходів від будинків 2-3 до центральної вулиці кварталу. Триває встановлення в’їзних воріт у паркінги. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж навісного вентильованого фасаду. Добігає кінця облаштування архітектурного освітлення та скління вікон та конструкцій фасаду. Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території.
  • Будинок №3 - Триває встановлення вхідних квартирних дверей з 7 поверху і вище. Триває встановлення радіаторів у квартирах. Завершуємо влаштування навісного вентильованого фасаду та встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Фіналізуємо оздоблювальні роботи у місцях загального користування та влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN. Продовжуємо облаштування фасадного освітлення. Триває благоустрій прибудинкової території. 
  • Будинок №4 - Тривають роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Завершили встановлення квартирних дверей. Триває встановлення дверей у місцях загального користування. Триває встановлення радіаторів у квартирах.  Облаштовуємо фасадне освітлення. Продовжуємо благоустрій прибудинкової території.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.