Новини будівництва 8 черги ЖК Новопечерські Липки грудень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки № 5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Влаштовуємо каркаси алюмінієвих вітражів з 1 по 16 поверхи. Продовжуємо роботи зі скління фасаду з 1 по 16 поверхи (світлопрозорі огороджувальні конструкції). Завершуємо улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
  • Будинок №5 - Продовжуємо влаштування каркасів алюмінієвих вітражів з 1 по 21 поверхи. Триває скління фасаду (світлопрозорі огороджувальні конструкції) з 2 по 21 поверхи. Улаштовуємо протипожежної системи та системи сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Завершено роботи з влаштування внутрішньоквартирної каналізації. Влаштовуємо підземні прибудинкові комунікації.
  • Будинок №6 - Продовжуємо будівництво монолітного каркасу будівлі. Тривають  роботи з бетонування вертикальних конструкцій і елементів на рівні 18 поверху. Паралельно з будівництвом каркасу будівлі, продовжуються роботи з кладки зовнішніх і внутрішніх стін на рівні 13-14 поверхів. Тривають роботи з облаштування підземного паркінгу під будинками №5-6.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.