Новини будівництва Luxberry Lakes & Forest грудень 2021

ЖК Luxberry lakes & forest

У клубному житловому комплексі Luxberry lakes & forest, який зводиться в селищі Козин в київському передмісті Конча-Заспа, активно тривають будівельні роботи. Зокрема, у ЖК у першому та другому будинках на 65% влаштували покрівлю.

Раніше в обох будинках, а також у громадському кластері комплексу повністю завершили зведення монолітних каркасів і монтаж сходових маршів та майданчиків. Наразі у всіх них триває будівництво внутрішніх стін і перегородок – в першому та другому будинку вони готові на 75%.

В першому та другому будинках також на 30% завершене встановлення вітражів, на 80% та 85% відповідно встановлені фасадні вікна.

У громадському кластері почалося зведення зовнішніх стін, а в самому ЖК повністю виконано проведення газових та каналізаційних комунікацій.

Довыдка СтройОбзор: Клубний ЖК Luxberry lakes & forest – це проект девелоперів  BudCapital та Forum Capital, який включає два чотириповерхових будинки та великий громадський кластер в окремій будівлі. В ньому розміститься дитячий клуб, SPA-центр з сауною, ресторан, салон краси, коворкінг. На покрівлі кластеру запроектовані спортивні майданчики, літній кінотеатр. Також на території ЖК відведені приміщення для аптеки та кав’ярні, інших сервісів, спроектований кільцевий маршрут для катання на велосипедах або неспішних прогулянок. АДРЕСА - смт. Козин, провулок Козацький, 11. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 32550 грн/м² ~ 1232 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1907325 грн ~ від $ 72195. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, гаражі. 

Внутрішній простір ЖК буде повністю вільним від авто та перебуватиме під цілодобовою охороною. А для автовласників передбачений великий підземний паркінг та індивідуальні гаражі сітіхаусів з зарядками для електрокарів. Також на території ЖК розміститься автомийка.

Luxberry lakes & forest матиме автономне опалення завдяки даховій котельні. Вода у квартири подаватиметься з двох артезіанських свердловин, передбачена власна система резервного електроживлення. Перші два поверхи житлового комплексу відведені під сітіхауси – з окремим входом, терасою і гаражем з майстернею.