Новини будівництва ЖК БЕРЕГ ДНІПРА грудень 2021

ЖК БЕРЕГ ДНІПРА

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що роботи на будівельному майданчику ЖК БЕРЕГ ДНІПРА активно тривають. Наразі на об'єкті виконується встановлення ліфтів і утеплення лоджій, проводиться облаштування клапанів димовидалення. Про це повідомив керівник проєкту.

Водночас інформуємо, що монтаж системи опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації і розведення гребінок триває на 24 поверсі, облаштування електричних мереж, пожежної сигналізації та залиття стяжок виконується на 16-18 поверхах, а штукатурення стін МЗК і сходових маршів триває на дев’ятому поверсі.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК БЕРЕГ ДНІПРА. Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - Дніпровська набережна, 17в. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 36650 грн/м² ~ 1347 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1656750 грн ~ від $ 60892. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, стоянка.