Новини будівництва ЖК БЕРЕГ ДНІПРА вересень 2022

ЖК Берег Днепра

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що роботи на будівельному майданчику ЖК БЕРЕГ ДНІПРА активно тривають. Наразі триває утеплення та оздоблення фасаду, виконується облаштування холодних переходів. Водночас майстри монтують протипожежні системи оповіщення, облаштовують ліфтові портали, у місцях загального користування тривають декоративні роботи. Укладення керамогранітної плитки і монтаж технічних шаф завершено.

Додатково повідомляємо, що проведено бетонування плити покриття трансформаторної підстанції і завершено цегляну кладку. Тривають роботи з влаштування інженерії, монтажу насосів та встановлення технічних дверей на технічному поверсі. Завершується бетонування та гідроізоляція вхідних груп, покрівлі та паркінгу, виконується утеплення та оздоблення стін в паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК БЕРЕГ ДНІПРА. Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - Дніпровська набережна, 17в. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, стоянка.