Новини будівництва ЖК «Будинок на Вавілових» квітень 2023

Будинок на Вавілових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК «Будинок на Вавілових» виконуються роботи. Минулого місяця роботи на будівельному майданчику, як і до того, йшли за планом. Завершено монолітний каркас у секціях № 1 і № 2. Зовнішні та внутрішні стіни в обох цих секціях уже зведено на 95 %, наразі триває цегляна кладка на 1 поверсі. Монтаж ліфтового обладнання Mizui виконано на 90 %.

  • У секції № 1: облаштовували покрівлю (виконана половина всіх робіт); встановлювали віконні конструкції (виконано 80 % усіх робіт); монтували електричні та сантехнічні мережі (виконано 51 % усіх робіт).
  • У секції № 2: облаштовували покрівлю (виконано 55 % усіх робіт); монтували електричні та сантехнічні мережі (виконано відповідно 51 % та 52 % усіх робіт).
  • У секції № 3: забетонували плиту перекриття над 25 поверхом і на 70 % заармували та забетонували вертикальні конструкції 26 поверху (загалом монолітний каркас готовий уже на 98 %); облаштовували покрівлю (виконано 22 % усіх робіт); зводили зовнішні та внутрішні стіни (виконано 45 % усіх робіт); монтували електричні та сантехнічні мережі (виконано відповідно 45 % та 28 % усіх робіт).

Будинок на Вавілових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинку на Вавілових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.