Новини будівництва ЖК Creator City листопад 2022

ЖК Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» в житловому комплексі Creator City, в першому будинку повністю закінчили облаштовувати якісний фасад, виконали оздоблення квартир і місць загального користування, розвели внутрішні та зовнішні мережі, виконали благоустрій. 

У другому будинку станом на лютий 22-го року був влаштований монолітний каркас мінус першого, другого і третього поверхів. Станом на листопад монолітний каркас готовий на рівні восьмого поверху. Цегляна кладка зовнішніх стін і внутрішніх перегородок влаштовується на рівні третього-четвертого. Продовжується будівництво 3-го будинку. 

На початок 2022 року монолітний каркас четвертого будинку був влаштований на рівні мінус третього поверху. Станом на зараз виконані мінус другий і мінус перший поверхи.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.