Новини будівництва ЖК Creator City серпень 2022 (відео)

ЖК Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» в житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжується будівництво.

В першому будинку на 99% закінчили фасадні роботи, фіналізують оздоблення місць загального користування. На 70% будівельники влаштували вхідні групи будинку. Паралельно продовжують благоустрій прибудинкової території, виконали чверть роботи.

Одночасно продовжують зведення другого будинку. Завершили на 100% монолітні роботи в підземному паркінгу, який складається з 3-х поверхів. Будівельники продовжують заливати монолітний каркас будинку, готово вже 30%.

Під третій будинок на 100% влаштували котлован. Також повністю виконали його огородження. На 45% влаштували буронабивні палі. 

В четвертому будинку на 100% виконали монолітний каркас мінус першого, мінус другого і мінус третього поверхів паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.