Новини будівництва ЖК CREATOR CITY серпень 2021 (відео)

Creator City

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжуються будівельні роботи.

Зокрема, в першому будинку, де раніше завершили кладку зовнішніх та внутрішніх стін, повністю виконали роботи з влаштування покрівлі, монтажу металопластикових вікон та внутрішніх інженерних систем.

Наразі в будинку тривають фасадні роботи – вони завершені на 60%. Також встановлено вже 85% вітражів. Всередині на 40% виконаний монтаж ліфтів, на 30% - оздоблення місць загального користування. На три чверті облаштовано стяжки підлог та встановлено 19% вхідних дверей. Крім того, фахівці виконали 70% робіт в котельні.

У другому будинку ЖК завершили влаштування плити-ростверку. Наразі зводиться монолітний каркас – поки він готовий на 10%. 

У третьому будинку тривають котлованні роботи. В четвертому роботу над котлованом завершено, йде влаштування паль.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City забудовник Креатор-Буд. – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.