Новини будівництва ЖК CREATOR CITY травень 2021 (відео)

ЖК CREATOR CITY травень 2021 (відео)

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжуються будівельні роботи. Зокрема, в першому будинку повністю завершено кладку зовнішніх цегляних стін, а також внутрішніх стін і перегородок. На фінальному етапі перебуває монтаж інженерних систем, також добігає кінця монтаж металопластикових вікон.

Крім того, у будинку вже на 60% змонтовано вітражні системи. Триває влаштування покрівлі – процес завершений на 40%. Разом з тим, розпочато монтаж ліфтів та створення котельні – обидва види робіт виконані на 15%.

У другому будинку повністю закінчили котлованні та пальові роботи. Розпочато влаштування плити-ростверку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City забудовник Креатор-Буд. – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ- до 31.05.2021. УМОВИ ⚠