Новини будівництва ЖК DIBROVA PARK січень 2024

DIBROVA PARK 

Як повідомили СтройОбзор в компанії IB Alliance на об'єкті ЖК DIBROVA PARK виконуються роботи:

  • Будинок 5 - Влаштування покрівлі виконано на 99%. Влаштування віконних блоків виконано на 99%. Встановлення дверних блоків виконано на 99%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 85%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 96%. Влаштування ліфтів виконано на 99%.
  • Будинок 6 - Влаштування покрівлі виконано на 99%. Влаштування віконних блоків виконано на 99%. Встановлення дверних блоків виконано на 99%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 85%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 96%. Влаштування ліфтів виконано на 99%.
  • Будинок 9 - Влаштування каркасу будівлі на рівні 26 поверху. Влаштування покрівлі виконано на 1%. Кладка стін та перегородок на рівні 23-24 поверху. Влаштування віконних блоків виконано на 59%.

DIBROVA PARK 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIBROVA PARK . Забудовник IB Alliance . АДРЕСА - вул. Північно-Сирецька. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23,26; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева.