Новини будівництва ЖК Forward березень 2023

ЖК Forward

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівництво ЖК Forward продовжується:

  • В секції «Б» фасад практично завершено, повністю влаштовано штукатурку в місцях загального користування, змонтовано вікна на першому поверсі, завершено монтаж ліфтів, прокладено стояки опалення, водопроводу та каналізації, у паркінгу залито стяжки і встановлено двері в технічних приміщеннях.
  • В секції «А» завершено оздоблювальні роботи в місцях загального користування крім першого і одинадцятого поверхів, встановлено квартирні двері та влаштована плитка з п’ятого по десятий поверхи, завершено монтаж вікон на першому поверсі.
  • Загалом в комплексі продовжується облаштування внутрішніх мереж - водо, теплопостачання і каналізації, прокладається через паркінг горизонтальна частина мереж, які заводяться в будинок.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Forwar. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Маршала Рибалко, 5а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.