Новини будівництва ЖК Gravity Park серпень 2022 (відео)

ЖК Gravity Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Креатор-Буд» на об'єкті ЖК Gravity Park під перший будинок першої черги влаштовують котлован, готові 80%. 

В другому будинку котлован і фундаментна плита готові повністю. Вертикальні елементи цокольного поверху і плита перекриття цокольного поверху виконані на 100%. Також будівельники вже влаштували монолітний каркас першого поверху.  

В 4-му будинку також вже готові котлован і фундаментна плита. Окрім цього тут вже влаштували вертикальні елементи і плиту перекриття цокольного поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Gravity Park - житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. АДРЕСА - просп. Перемоги, 139. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна з ліфтом.  Житловий комплекс спроектований за принципом місто в місті, все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.