Новини будівництва ЖК Gravity Park липень 2023

Gravity Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Креатор-Буд» на об'єкті ЖК Gravity Park виконуються роботи:

  • Перший будинок першої черги закінчили влаштовувати котлован. Продовжується підготовка до влаштування фундаментної плити.
  • В другому будинку закінчили заливати монолітний каркас і сходові марші. Також на 100% готова покрівля. Паралельно фіналізують влаштування зовнішніх і внутрішніх стін та перегородок. На другому і третьому поверхах встановлюють металопластикові вікна.
  • В четвертому будинку тривають монолітні роботи. Вже готовий каркас на рівні шостого поверху. Сходові марші і майданчики виконані на рівні четвертого поверху.

GRAVITY PARK

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Gravity Park - житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. АДРЕСА - просп. Перемоги, 139. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна з ліфтом.  Житловий комплекс спроектований за принципом місто в місті, все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.