Новини будівництва ЖК Great лютий 2023

ЖК Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи. Тут зводять тринадцять 26-поверхових житлових будинків з панорамними вікнами із торговим комплексом, дитячим садочком, початковою школою і офісним центром на території.

Варто відзначити, що у ЖК Great перші три будинки вже здали і вони отримали поштові адреси.

Станом на лютий 2023 року четвертий будинок майже готовий. Тут закінчили оздоблювальні роботи місць загального користування. Внутрішні комунікації – опалення, електро- та водопостачання готові на 97%. 

У п’ятому будинку вже теж закінчили влаштування місць загального користування. Внутрішні комунікації готові на 95%.

В шостому будинку майже повністю готова стяжка. Штукатурка готова на 80%, на 90% оздобили місця загального користування. Внутрішні комунікації влаштували на 88%.

В 9 будинку завершують влаштовувати дах,також влаштовують стяжку та монтують ліфти. Паралельно фіналізують фасад і влаштування склопакетів. Внутрішні комунікації готові на чверть.

В 10 будинку на 65% виконана цегляна кладка, на 95% - сходові марші, на 45% влаштовані склопакети.

В 11 будинку цегляна кладка влаштована на 60%. Сходові марші готові повністю.

В 12 будинку повністю готова цегляна кладка. Склопакети влаштовані на 85%. Дахові роботи виконані на 55%. Стяжка готова на 20%. Внутрішні комунікації на 10%. Тривають фасадні роботи. Розпочали монтувати ліфти.

В 13 будинку цегляна кладка виконана на 98%. Сходові марші виконані повністю. Дах влаштували на половину. На 70% влаштовані склопакети. Розпочали розводити внутрішні комунікації.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.