Новини будівництва ЖК Greenville на Печерську листопад 2022

ЖК Greenville на Печерську

Як повідомили СтройОбзор у компанії Greenville на об'єкті ЖК Greenville на Печерську виконуються роботи:

  • Секція 4 - Триває  влаштування системи вентиляційного фасаду. Завершено встановлення дверей на холодних переходах з 14 по 19 поверхи. Завершено облицювання підлоги плиткою в місцях загального користування з 2 по 14, 16, 18 поверхах. Завершено монтаж пасажирського ліфту. Завершено влаштування блискавкозахисту на покрівлі. Завершено влаштування огороджень лоджій з 16 по 19 поверхи. Завершено влаштування стяжки в місцях загального користування та в квартирах з 17 по 19 поверхи. Завершено прокладання електромереж освітлення в місцях загального користування з 2 по 14 поверхи. Завершено влаштування систем опалення та вентиляції, водопостачання та канацізації на 15, 17, 19, 20 поверхах. 
  • Секція 5 - Триває влаштування системи вентиляційного фасаду. Завершено облицювання підлоги плиткою в місцях загального користуваня з 14 по 5 поверх. Завершено влаштування покрівлі виходів на тераси. 
  • Секція 6 - Завершується влаштування вертикальних елементів на рівні 1-го  поверху. Розпочато влаштування плити перекриття на рівні 1-го поверху. 
  • Паркінг - Завершено влаштування монолітних ростверків (ділянка №1). Завершено влаштування силової плити (ділянка №1). Розпочато армування вертикальних елементів на рівні -4-го поверху (ділянка №1).

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Greenville на Печерську. Забудовник Greenville. АДРЕСА - пер. Новопечерский, 5. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Печерська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.