Новини будівництва ЖК KRONA PARK II жовтень 2022

ЖК KRONA PARK II

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - Роботи по влаштуванню монолітного каркаса завершені. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 85%. Розпочато роботи з влаштування покрівлі.
  • Будинок 4 - Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 85%. Також активно ведуться роботи з влаштування стін та перегородок. Готовність — 40%.
  • Будинок 6 - Завершені роботи з влаштування віконних конструкцій. Роботи зі встановлення протипожежних та слабострумних систем виконані на понад 90%. Роботи з встановлення стяжок на фінальній стадії. Роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації виконані на понад 80%. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність понад 71%.
  • Будинок 7 - Роботи з влаштування покрівлі майже завершені. Завершені роботи з монтажу віконних конструкцій. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів.  Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 90%, а слабострумні системи на понад 90%. Активно ведуться роботи по влаштуванню водопроводу та каналізації. Встановлення металевих огороджень балконів завершено. Влаштування стяжок виконане на понад 70%.
  • Будинок 8 - Активно ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 75%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.
  • Будинок 9 - Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса, виконані на 85%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.
  • Будинок 10 - Активно ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 70%. Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.
  • Будинок 12 - Завершені роботи по влаштуванню фундаментів. Розпочато роботи по влаштуванню монолітного каркаса.
  • Будинок 14 - Завершені роботи по влаштуванню випробувальних паль.

ЖК KRONA PARK II

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.