Новини будівництва ЖК «LA MANCHE» квітень 2023

LA MANCHE

Як повідомили СтройОбзор в компанії Perfect Group на будівельному майданчику клубного будинку La Manche виконані роботи:

  • Баштовий кран з будівельного майданчику демонтовано. Це дозволить продовжити монолітні роботи на рівні підземного паркінгу, а саме створення комфортного в'їзду. Станом на зараз роботи завершені на 85%.
  • Відбувається демонтаж та прибирання території колишнього відділу продажів. В подальшому, на його місці буде виконано виїзд з підземного паркінгу на вул. Набережно -Хрещатицька.
  • Роботи зі встановлення та опорядження майбутньої котельні завершені.
  • Мурування на рівні комерційних приміщень на фінальному етапі (3-4 секції).

Детальніше по кожній з секцій:

  • Секції №1-2. Металева покрівля, а також мурування стін житлових та комерційних приміщень завершені на 100%. Тривають роботи з прокладання інженерних мереж та підготовка до встановлення елементів віконних систем.
  • Секції №3-4. Завершили встановлення рам майбутніх вінок, разом з муруванням перегородок секцій. Закладні елементи під кондиціонери встановлені на 100%. Наступний крок - скління з 1-го по 10-й поверх.
  • Секція №5. Тривають роботи зі скління на рівні 10-го поверху (усі житлові поверхи вже виконані). Мурування стін завершене. Встановлення металевої покрівлі виконане на 95%.
  • Секція №6. Роботи з влаштування фасаду секції на всіх поверхах виконані на 65%. Монтаж дренажної каналізації та зливових труб завершений. Гідроізоляція балконів виконана на 100%. Триває утеплення фасаду мінеральною ватою на рівні комерційних приміщень та оздоблення підвісними елементами майбутньої нежитлової нерухомості.
  • Секція №7. Роботи з влаштування фасаду секції на всіх поверхах виконані на 70%. Ведуться підготовка частини секції до фасадних робіт зі сторони, що раніше прилягала до відділу продажів. На рівні 1-го та 2-го поверхів виконується облицювання фасаду живим камнем - справжнім гранітом!

LA MANCHE

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК La Manche. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - вул. Щекавицька, 46. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Т. ШевченкаКонтракт. пл. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9; 7 секцій, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.