Новини будівництва ЖК «LA MANCHE» грудень 2022

La Manche

Як повідомили СтройОбзор в компанії Perfect Group на будівельному майданчику клубного будинку La Manche продовжується будівництво:

  • Секція №1: Виконуються роботи з мурування внутрішніх та зовнішніх стін 1-го поверху. Мурування стін житлових поверхів - завершене.
  • Секція №2: На завершальному етапі укладання цегли 1-го поверху. Мурування стін з 2-го по 9-й поверхи виконано на 100%. Влаштування металевої покрівлі 9-го поверху завершене.
  • Секція №3: Розпочаті роботи з мурування стін на рівні комерційних приміщень. Триває влаштування мереж з водопостачання та опалення. Виконана стяжка навколо котельні. Триває монтаж огородження, балконів та навісних елементів з 2-го по 9-й поверхи. Завершені роботи по влаштуванню віброізоляційного фундаменту під котельню та насосне обладнання.
  • Секція №4: Встановлення алюмінієвих віконних конструкцій на рівні житлових поверхів на завершальному етапі. Виконане оздоблення металевою покрівлею фасадів, зокрема металевою шашкою.
  • Секція №5 та №6: Тривають роботи з влаштування та оздоблення навісного вентильованого фасаду. Продовжується монтаж архітектурно-дизайнерських елементів. На 1-му поверсі завершені роботи зі встановлення вікон та дверей. Виконуються роботи з утеплення терас та балконів на рівні 9-го поверху.
  • Секція №7: Влаштування елементів фасаду на завершальному етапі. Триває монтаж елементів зовнішньої зливової каналізації по фасаду та влаштування її майбутнього прогріву в холодну пору року. Продовжуються роботи зі встановлення підсвітки зовнішнього фасаду.

La Manche

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК La Manche. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - вул. Щекавицька, 46. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Т. ШевченкаКонтракт. пл. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9; 7 секцій, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.