Новини будівництва ЖК Lucky Land грудень 2021

Lucky Land

Як повідомили СтройОбзор у компанії DIM на будівельному майданчику ЖК Lucky Land, адреса: вул. Берковецька, 6, триває будівництво.

Будинок №3, секція 1: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконуються роботи зі скління перших поверхів. Виконано роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях Виконуються роботи з облаштування відділу продажу.

Будинок №3, секція 2: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконуються роботи зі скління перших поверхів. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконані роботи зі встановлення радіаторів опалення у квартирах Виконано роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях.

Будинок №3, секція 3: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконані роботи з оштукатурювання технічних приміщень. Виконуються роботи зі встановлення радіаторів опалення у квартирах. Виконано роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконуються роботи з системи вентиляції та димовидалення.

Lucky Land

Будинок №3, паркінг: Виконуються роботи із влаштування системи сплінкерного пожежогасіння. Виконані роботи з влаштування кабельного розведення протипожежної сигналізації. Виконуються роботи з влаштування систем димовидалення та вентиляції. Виконуються роботи з влаштування бетонної підлоги. Виконані роботи з влаштування протипожежного водопостачання. Виконані роботи з прокладання та влаштування електропостачання.

Будинок №4, секція 1: Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи. Виконуються роботи з утеплення фасаду. Виконуються роботи з влаштування систем вентиляції та димовидалення.

Будинок №4, секція 2: Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи. Виконуються роботи з влаштування систем вентиляції та димовидалення Виконуються роботи з утеплення фасаду.

Будинок №4, секція 3: Закінчені роботи з влаштування цегляної кладки на покрівлі. Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи.

Будинок №6, секція 1: Виконуються роботи з перекриття 10-го поверху.

Будинок №6, секція 2: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 10 поверху.

Будинок №5 секція 1, 2, 3: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів першого поверху Секції 1 та 2.

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс комфорт-класу Lucky Land, що знаходиться поруч з 100 га вікового лісу. Це справжнє місто в місті з розвиненою інфраструктурою, дитячими садами і школою. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Берковецька, 6. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 39125 грн/м² ~ 1488 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 951 995 грн ~ від $ 36206. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10-16 поверхів; 23 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.