Ще більше простору! Ексклюзивні квартири з терасою у ЖК Lucky Land

ЖК Lucky Land

Як повідомили СтройОбзор в компанії DIM у житловому комплексі комфорт-класу ЖК Lucky Land, (адреса: вул. Берковецька, 6) стартував ексклюзивний продаж квартир з власними терасами.

Наразі відкрито продаж у четвертому будинку: для інвесторів доступні всього 6 квартир площею від 44.92 до 113,24 м² з просторими терасами!

Квартира з терасою – ще більше простору для відпочинку та дозвілля. Випити чашку запашної кави вранці або провести вихідні, запросивши друзів на барбекю – все це можливо з власною терасою.

У квартирах Lucky Land передбачені просторі функціональні тераси зі зручним плануванням, тож вам буде з чого обирати!

Lucky Land – унікальне поєднання інновацій з традиціями київської архітектури і продумані громадські простори поруч з понад 100 гектарами соснового лісу.

До послуг майбутніх мешканців – власна розвинена інфраструктура, школа для 680 учнів, закрита прибудинкова територія, зелений двір без авто, підземний паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження.

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс комфорт-класу Lucky Land, що знаходиться поруч з 100 га вікового лісу. Це справжнє місто в місті з розвиненою інфраструктурою, дитячими садами і школою. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Берковецька, 6. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 39125 грн/м² ~ 1488 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 951 995 грн ~ від $ 36206. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10-16 поверхів; 23 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.