Новини будівництва ЖК Lucky Land лютий 2022

Lucky Land

Як повідомили СтройОбзор у компанії DIM на будівельному майданчику ЖК Lucky Land, адреса: вул. Берковецька, 6, триває будівництво.

  • Будинок №3, секція 1: Виконуються роботи з влаштування відливів на покрівлі. Виконуються роботи з блискавкозахисту. Виконуються роботи зі встановлення радіаторів опалення у квартирах. Закінчено роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконуються роботи з обробки технічних приміщень та МОПів -1 та -2 поверхів. Виконуються роботи з облаштування відділу продажу. Виконуються роботи з зовнішніх мереж.
  • Будинок №3, секція 2: Виконуються роботи з влаштування відливів на покрівлі. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконуються роботи з обробки технічних приміщень та МОП -1 поверху.
  • Будинок №3, секція 3: Виконуються роботи з влаштування відливів на покрівлі. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях Виконуються роботи з системи вентиляції та димовидалення. Виконуються роботи з обробки технічних приміщень та МОП -1 поверху.
  • Будинок №4, секція 1: Завершено роботи з монтажу ПВХ конструкцій житлових поверхів. Виконуються роботи з влаштування систем вентиляції та димовидалення.
  • Будинок №4, секція 2: Завершено роботи з монтажу ПВХ конструкцій житлових поверхів. Виконуються роботи з влаштування систем вентиляції та димовидалення.
  • Будинок №4, секція 3: Закінчено роботи з покрівлі. Завершено роботи з монтажу ПВХ конструкцій житлових поверхів.
  • Будинок №6, секція 2: Виконані роботи з перекриття 13-го поверху. Виконуються роботи з влаштування цегляної кладки з 2-го по 8-й поверхи.
  • Будинок №6, секція 1: Виконуються роботи з перекриття 13-го поверху. Виконуються роботи з влаштування цегляної кладки з 2-го по 6-й поверхи.
  • Будинок №5 секція 1: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 4 поверху.
  • Будинок №5 секція 2: Виконано роботи з влаштування плити перекриття 4-го поверху.

Lucky Land

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс комфорт-класу Lucky Land, що знаходиться поруч з 100 га вікового лісу. Це справжнє місто в місті з розвиненою інфраструктурою, дитячими садами і школою. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Берковецька, 6. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 42700 грн/м² ~ 1507 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1000558 грн ~ від $ 35332. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10-16 поверхів; 23 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.