Новини будівництва ЖК Lucky Land січень 2022

ЖК Lucky Land

Як повідомили СтройОбзор у компанії DIM на будівельному майданчику ЖК Lucky Land, адреса: вул. Берковецька, 6, триває будівництво.

  • Будинок №3, секція 1: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконуються роботи з влаштування блискавкозахисту. Виконання робіт зі скління перших поверхів. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконуються роботи з облаштування відділу продажу. Виконуються роботи з влаштування зовнішніх мереж.
  • Будинок №3, секція 2: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконання робіт зі скління перших поверхів. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях.
  • Будинок №3, секція 3: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Підходять до завершення роботи зі скління першого поверху. Виконані роботи зі встановлення радіаторів опалення у квартирах. Виконуються роботи зі встановлення протипожежних дверей у технічних приміщеннях. Виконання робіт з системи вентиляції та димовидалення.
  • Будинок №3, паркінг: Виконання робіт із влаштування системи сплінкерного пожежогасіння. Виконуються роботи з влаштування систем димовидалення та вентиляції. Виконуються роботи з влаштування бетонної підлоги.
  • Будинок №4, секція 1: Виконання робіт із монтажу ПВХ конструкцій житлових поверхів. Виконуються роботи з утеплення фасаду. Виконуються роботи з влаштування систем вентиляції та димовидалення.
  • Будинок №4, секція 2: Виконання робіт із монтажу ПВХ конструкцій житлових поверхів. Виконання робіт з влаштування систем вентиляції та димовидалення Виконуються роботи з утеплення фасаду.
  • Будинок №4, секція 3: Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи. Виконуються роботи з утеплення фасаду. Виконуються роботи з влаштування покрівлі.
  • Будинок №6, секція 1: Виконуються роботи з влаштування перекриття 12 поверху. Виконуються роботи з влаштування цегляної кладки з 2-го по 7-й поверхи.
  • Будинок №6, секція 2: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 12 поверху. Виконуються роботи з влаштування цегляної кладки з 2-го по 4-й поверхи.
  • Будинок №5 секція 1, 2, 3: Виконання робіт із влаштування вертикальних елементів першого поверху Секції 1 та 2. Виконані роботи з влаштування ростверку під баштовий кран секції 3.

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс комфорт-класу Lucky Land, що знаходиться поруч з 100 га вікового лісу. Це справжнє місто в місті з розвиненою інфраструктурою, дитячими садами і школою. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Берковецька, 6. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 39125 грн/м² ~ 1422 $/м. ЦІНА КВАРТИРИ - від 951995 грн ~ від $ 34618. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10-16 поверхів; 23 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.