Новини будівництва ЖК Львівська Площа грудень 2022

ЖК «Львівська Площа»

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що в другій черзі ЖК «Львівська Площа» завершено облаштування вхідних груп, триває під'єднання мереж постійного водопостачання, облаштували дитячий майданчик на території та завершили укладку тротуарної плитки. Про це повідомив керівник будівництва.

Також електрики під’єднали внутрішньодомову силову установку, а облаштування електромереж продовжується. Паралельно фахівці встановили в'їзні ворота на територію.

У паркінгу залито підлогу на -1 поверсі, триває заливання підлоги на -2 поверсі, виконується утеплення арки в'їзду на -2 поверх, на першому і другому рівні змонтоване електрообладнання і пульти управління.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Львівська Площа». Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Кудрявська, 24а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15; 4 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.