Новини будівництва ЖК MADISON GARDENS жовтень 2022

ЖК MADISON GARDENS

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК MADISON GARDENS виконуються роботи:

  • Будинок 2 - Завершені роботи з влаштування «мокрого» фасаду. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу, каналізації та електропостачання майже завершені. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 85%. Завершуються роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 90%. Завершено роботи з монтажу обладнання помпової станції. Монтаж інженерних люків виконаний на 95%. Завершено роботи з монтажу квартирних дверей.  
  • Будинок 3 - Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 98%. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Майже завершені роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій. Прокладання мереж електропостачання готове на понад 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконані на 35%.
  • Будинок 4 - Роботи зі зведення стін та перегородок на фінішній прямій. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Віконні конструкції встановлені на 90%. Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 70%, систем електропостачання також на 70%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем слабострумних мереж на понад 70%. Завершено роботи з влаштування стяжок.

ЖК MADISON GARDENS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS. Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.