Новини будівництва ЖК Montreal House жовтень 2022

ЖК Montreal House

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Montreal House тривають роботи:

  • Секція 1 - Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 93%. На фінальній стадії роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Виконано 90%. Комунікаційні ніші готові на 70%. Роботи з встановлення вентиляції житлових поверхів виконані на понад 70%. Влаштування системи водопостачання (стояки).  Готовність — 50%. Влаштування системи водовідведення К1.  Готовність — 70%. Влаштування системи водовідведення К2.  Готовність — 70%.
  • Секція 2 - Роботи зі зведення цегляних стін та перегородок завершені. Влаштування комунікаційних ніш також завершене. Роботи по влаштуванню покрівлі виконані на 90%. Влаштування системи Опалення (стояки) завершене. Завершені роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів (Без МЗК). Завершено роботи з влаштування системи водопостачання. Також завершені роботи з влаштування систем водовідведення К1та К2.
  • Секція 3 - Зведено стіни та перегородки. Комунікаційні ніші завершені на 80%. Активно ведуться роботи по влаштуванню покрівлі. Влаштування систем опалення (стояки), вентиляції та водопроводу завершене. Влаштування систем водовідведення К1 та К2 також завершено.
  • Секція 4 - Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 93%. Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться і роботи з влаштування системи опалення. Система вентиляції готова на 80%. Ведуться роботи з влаштування системи водопостачання (стояки).  Готовність — 50%. Системи водовідведення К1 та К2 готові на 50%.
  • Секція 5 - Активно ведуться роботи по зведенню стін та перегородок. Готовність — 70%. Комунікаційні ніші майже завершені. Ведуться роботи з влаштування системи опалення (стояки).  Готовність — 50%. Майже завершено влаштування системи вентиляції. Влаштування систем водопостачання готове на 50%. Влаштування системи Водовідведення К1 та К2 завершене на 70%.
  • Паркінг - Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 65%.

ЖК Montreal House

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Montreal House зводиться в динамічному та насиченому подіями  центральному районі столиці. Різноманітність форм, панорамні вікна, лаконічні деталі – ідеальні пропорції, що підкреслюють винятковий стиль життя, який панує в будинку. Комплекс складатиметься з одного будинку (поверховість 11-12, 16-17, 20) на 5 секцій та дворівневого підземного паркінгу.. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - ул. Антоновича, 83. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - ОлімпійськаПалац Україна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11,12,16,17,20; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.