Новини будівництва ЖК Нивки-Парк червень 2024

Нивки-Парк

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу Нивки-Парк розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • Будинок №9: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 65%. Зворотня засипка – 33%. Улаштування монолітного каркасу – 99%. Улаштування вхідних груп - 55%. Влаштування стін і перегородок із цегли (зовнішня) – 99%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 99%. Влаштування покрівлі – 40%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 91%. Улаштування фасадів – 80%. Сантехнічні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 85%. Монтаж інженерних мереж у квартирах з чистовим оздобленням – 68%. Електромонтажні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 82%. Вентиляція і димовидалення – 15%. Система протипожежного захисту – 50%. Стяжка МЗК та квартир – 95%. Тинькування стін МЗК та квартир – 95%. Двері металеві МЗК, квартир та інженерних ніш – 75%. Монтаж і пусконалагоджувальні роботи ліфтів – 90%. Чистове оздоблення МЗК – 75%.
  • Будинок №11: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 100%. Зворотня засипка – 100%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 99%. Улаштування фасадів – 99%. Монтаж електрощитової – 99%. Монтаж інженерних мереж у квартирах з чистовим оздобленням – 99%. Система протипожежного захисту – 97%. Чистове оздоблення вхідних груп з монтажем огороджень та навісів – 73%. Інженерні мережі (внутрішньомайданчикові) – 94%. Влаштування благоустрою та озеленення – 28%.
  • Паркінг 9-11 будинків: Влаштування монолітного каркасу – 99%. Влаштування гідроізоляції паркінгу – 99%. Зворотня засипка – 43%. Влаштування покрівлі – 65%. Улаштування фасадів – 5%. Електромонтажні роботи – 49%. Вентиляція і димовидалення – 85%. Система протипожежного захисту – 69%. Улаштування покриття підлог паркінга – 34%. Встановлення дверей металевих та воріт – 50%. Влаштування благоустрою та озеленення – 5%.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.