Новини будівництва ЖК Нивки-Парк квітень 2024

Нивки-Парк

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу Нивки-Парк розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • Будинок №9: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 42%. Зворотня засипка – 28%. Улаштування монолітного каркасу – 99%. Улаштування вхідних груп – 55%. Влаштування стін і перегородок із цегли (зовнішня) – 99%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 98%. Влаштування покрівлі – 39%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 87%. Улаштування фасадів – 35%. Сантехнічні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 62%. Монтаж інженерних мереж у квартирах із чистовим оздобленням – 52%. Електромонтажні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 65%. Вентиляція і димовидалення – 12%. Система протипожежного захисту – 35%. Стяжка МЗК та квартир – 70%. Тинькування стін МЗК та квартир – 86%. Двері металеві МЗК, квартир та інженерних ніш – 25%. Монтаж і пусконалагоджувальні роботи ліфтів – 37%. Чистове оздоблення МЗК – 20%. 
  • Будинок №11: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 99%. Зворотня засипка – 96%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 99%. Улаштування фасадів – 98%. Монтаж електрощитової – 99%. Монтаж інженерних мереж у квартирах із чистовим оздобленням – 99%. Вентиляція і димовидалення – 100%. Система протипожежного захисту – 93%. Чистове оздоблення вхідних груп з монтажем огороджень та навісів – 71%. Інженерні мережі (внутрішньомайданчикові) – 94%. Влаштування благоустрою та озеленення – 25%.
  • Паркінг 9-11 будинків: Влаштування монолітного каркасу – 99%. Влаштування гідроізоляції паркінгу – 85%. Зворотня засипка – 41%. Влаштування покрівлі – 57%. Улаштування фасадів – 4%. Електромонтажні роботи – 29%. Вентиляція і димовидалення – 50%. Система протипожежного захисту – 55%. Улаштування покриття підлог паркінга – 24%. Встановлення дверей металевих та воріт – 50%. Влаштування благоустрою та озеленення – 5%.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.