Новини будівництва ЖК «Нивки-Парк» квітень 2023

ЖК «Нивки-Парк»

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу «Нивки-Парк» розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • В будинку №11, секція Ж повністю виконано: кладку стін, встановлення вікон, монтаж дверей, влаштування покрівлі, монтаж ліфтів. З 2 по 15 поверх завершено: тинькування стін, стяжку, укладання плитки в МЗК. Наближаються до завершення роботи з влаштування фасаду, виконуються опоряджувальні роботи 1-го поверху та квартир з ремонтом.
  • В секції И будинку виконано встановлення вікон, кладку стін, монтаж дверей, влаштування покрівлі, монтаж ліфтів. З 2 по 15 поверх завершено: тинькування стін, стяжку, укладання плитки в МЗК. Виконуються опоряджувальні роботи квартир з ремонтом.
  • Крім того, виконуються роботи по зворотній засипці паркінгу внутрішньої частину двору під благоустрій, а також роботи по утепленню фасаду комерційного приміщення під мережевий супермаркет.
  • У будинку №10, секція Г повністю виконане влаштування монолітного каркасу та кладка стін і монтаж вікон з 2 по 16 поверхи. Завершено тинькування на 3, 5, 7, 8, 9, 10 та 13 поверхах, в роботі — на 11 поверсі. В секція виконуються роботи з внутрішньої інженерії. 
  • В секції Б* завершено влаштування монолітного каркасу, кладка стін та монтаж вікон з 2 по 12 поверх. На поверхах 13 та 14 роботи ще тривають. Також виконуються роботи з внутрішньої інженерії та роботи по влаштуванню покрівлі. Завершено тинькування на 3, 5, 7, 8 та 9 поверхах.   
  • В секції Г* також звершені роботи з влаштування монолітного каркасу. Наразі триває влаштування покрівлі та роботи з внутрішньої інженерії. Кладка стін та монтаж вікон виконані на рівні з 2 по 11 поверх, тинькування — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 поверхах. 
  • В секції Е повністю виконане влаштування монолітного каркасу. Кладка стін завершена з 2 по 16 поверх, тривають роботи на 17 поверсі. Монтаж вікон виконано з 2 по 15 поверх. Зроблена стяжка на поверхах 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та тинькування на 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 поверхах. Тривають роботи з внутрішньої інженерії.
  • В будинку №9, секція А тривають роботи з влаштування монолітного каркасу на 11-му поверсі. Завершено кладку стін на рівні 2 та 3 поверхів, 4-6 поверх — у роботі. 
  • В секції Б виконуються роботи з влаштування монолітного каркасу на 12 поверсі.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.