Новини будівництва ЖК «Нова Англія» травень 2022

ЖК «Нова Англія»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5), як і минулого тижня продовжуються фасадні роботи та влаштовується виїзд з паркінгу. З приходом стабільної плюсової температури з початку тижня будівельники розпочали оздоблення МЗК (місця загального користування) у 3-й секції.
  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) – на початковій стадії оздоблювальні роботи всередині будинку, також проводиться влаштування каналізаційних сантехнічних стояків.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) – продовжується кладка внутрішньоквартирних перегородок, наразі будівельники працюють у 3-й секції з 10-го до 12-го поверху, у 2-й секції – кладку завершено, у 1-й – кладка проводиться з 17-го до 21-го поверху.
  • Тривають оздоблювальні роботи в МЗК (місця загального користування) в 1-й та 2-й секції, роботи проводяться до 14-го поверху, також працюють над влаштуванням машинної стяжки у 2-й секції, наразі роботи проводяться з 14-го по 16-й поверх.
  • Нагадаємо, що триває монтаж ліфтового обладнання та ведуться роботи із монолітної заливки стилобатного паркінгу.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) – минулого тижня було завершено монтаж стінових модулів Royal House 9-го поверху 2-ї секції будинку, наразі вже зводиться 10-й поверх будинку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.