Новини будівництва ЖК «Новопечерські Липки» 8 черга червень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP на будівельному майданчику 8 черги (проектні номери будинків №5, 6, 9) житлового кварталу «Новопечерські Липки» відбулися наступні зміни:

Будинок клубного формату №9
– Монолітний каркас будівлі на фінальній стадії. Заливаємо плити перекриття та влаштовуємо вертикальні елементи та колони між 15 та останнім 16 поверхом.
– Триває кладка цегляних зовнішніх та внутрішніх стін з 1по 10 поверхи.
– Облаштовано моноліт заїзду на підземний паркінг.

Будинок №5
– Монолітний каркас будинку теж на фінальній стадії. Наші будівельники вже залили плити перекриття між 19 та 20 поверхами і почали заливати перекриття між 20 та 21 поверхами.
– Продовжуються роботи з кладки цегляних стін з 1 по 11 поверхи.

Будинок №6
– Заливаємо плити перекриття між другим рівнем підземного паркінгу та першим поверхом будівлі.
– Завершено будівництво першого та розпочато будівництва другого поверху приміщень комерційного призначення у стилобатній частині будинку.
– Влаштовуємо вертикальні елементи та колони між паркінгом та першим поверхом.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.