Новини будівництва ЖК “Новопечерські Липки” 8-ї черги вересень 2021 (відео)

ЖК “Новопечерські Липки” 8-ї черги

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One development на вулиці спека, але роботи на будівельному майданчику 8-ї черги ЖК “Новопечерські Липки” (проектні будинки №№ 5,6,9) триває згідно з графіком.

– В будинку клубного формату №9 продовжується будівництво монолітного каркасу. За місяць будинок «підріс» на 2 рівня до 6 поверху. Йдуть роботи по заливці плити перекриття між 6 і 7 поверхами та улаштуванню вертикальних елементів, колон і пілонів 7 поверху.

– В будинку №5 – повністю завершені роботи з будівництва дворівневого  підземного паркінгу. Продовжується будівництво монолітного каркасу будинку на рівні 8-9  поверхів: залита плита перекриття між 8 и 9 поверхами та улаштовуються вертикальні елементи, колони і пілони 9 поверху.

– В будинку №6 повністю завершені земельні роботи, облаштовано поле з паль, завершено армування монолітної плити перекриття першого поверху підземного паркінгу. Розпочато роботи по будівництву першого рівня паркінгу, а саме вертикальних елементів та колон.

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Новопечерські Липки» забудовник City One Development АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 70600 грн / м² ~ 2644 $ / м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3410000 грн ~ від $ 127753. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 - 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.