Новини будівництва ЖК Оk’Land листопад 2022

ЖК Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, на об'єкті ЖК Оk’Land, що в другому будинку другої черги продовжуються роботи з монтажу магістральних трубопроводів каналізації та облаштування зовнішніх мереж води та каналізації.

На 90% виконано фасадні роботи, монтаж вітрин комерційних приміщень та монтаж ліфтів, триває оздоблення місць загального користування. Завершено монтаж технічних, пожежних та дверей холодних переходів, на фінальному етапі встановлення дверей на першому і другому поверхах. Монтаж обладнання насосної станції завершується.

В третьому будинку першої черги завершуються роботи з облаштування фасаду комерційних приміщень, триває оздоблення місць загального користування, завершено монтаж ліфтів, виконуються пусконалагоджувальні роботи. Майже закінчили монтаж радіаторів у квартирах та електромонтажні роботи. Тривають роботи з облаштування зовнішніх мереж води та каналізації, продовжується підготовка до облаштування зовнішніх мереж електро- та газопостачання.

У першому будинку третьої черги майже завершено кладку стін, тривають підготовчі роботи з облаштування зовнішніх електричних мереж і газопостачання. На етапі завершення облаштування зовнішніх мереж водопостачання і каналізації, продовжуються роботи з монтажу вікон і балконних дверей, завершено облаштування утеплювача на даху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.