КН РІЕЛ взяла участь у найбільшій у Європі виставці інвестицій та нерухомості

КН РІЕЛ

Делегація від Корпорації Нерухомості РІЕЛ взяла участь у найбільшій у Європі виставці інвестицій та нерухомості EXPO Real, яка відбулася у Мюнхені (Німеччина). Девіз з яким українці прибули на захід: «Чекати ніколи, економіці України потрібні інвестиції та підтримка вже зараз».

За словами Генерального директора КН РІЕЛ Ростислава Мельника: «EXPO Real – це фактично площадка, на якій зустрічаються девелопери, інвестиційні компанії, банкіри, страхові компанії, тобто групи компаній в Європі, які тісно між собою комунікують і реалізовують девелоперські проєкти. На таких площадках девелопери роблять свої пропозиції і домовляються про співпрацю з інвестиційними компаніями чи про партнерство з іншими девелоперами або страховими компаніями. Тобто з учасниками усіх процесів в девелоперському бізнесі».

Цьогоріч Україна вперше брала участь у цьому заході. Більше того, показово, що український стенд був розміщений на місці, де минулого разу були представники від росії.

Корпорація РІЕЛ

«Від України були консалтингові компанії, були забудовники, юридичні компанії. Особисто ми провели там продуктивні зустрічі з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР), та з потенційними німецькими інвесторами, які цікавляться інвестиціями», – розповідає Ростислав Мельник.

На його думку через те, що інфляція на заході десь в межах 10%, а, наприклад, німецькі інвестиційні компанії працювали на дохідність 3-4%, то сьогодні вони активно шукають нові ринки, і Україна для них є перспективною.

«Ми, РІЕЛ, там показали і розказали про нашу компанію – були зроблені презентації компанії, наших існуючих і майбутніх проєктів, продемонстрували нашу фінансову звітність за минулий рік. Ми продемонстрували європейцям, що у нас вони зможуть заробляти. І зараз ми з ними продовжуємо вести перемовини», – каже Мельник.

Виставка тривала три дні. Вона була насичена зустрічами, розмовами та експертними панелями. Варто зазначити, що на виставці були присутні потенційні інвестори в українську економіку з Австрії, Німеччини, Англії, Франції.