Новини будівництва ЖК Оk’Land серпень 2022

ЖК Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, на об'єкті ЖК Оk’Land, в третьому будинку першої черги завершується облаштування фасаду (комерційні приміщення) та оздоблення МЗК. Паралельно проводиться встановлення двох ІТП (індивідуальний тепловий пункт) і виконання електромонтажних робіт. Завершено монтаж ліфтів, проводяться пусконалагоджувальні роботи. Завершено роботи з облаштування квартирних щитків, встановлені квартирні, технічні, пожежні двері та двері холодних переходів в усіх секціях, в четвертій секції монтаж радіаторів зроблений на 85%.

Додатково повідомляємо, що завершено монтаж обладнання насосної станції, тривають роботи з облаштування зовнішніх мереж ВК (вода, каналізація) і виконуються підготовчі роботи з облаштування зовнішніх електричних мереж і газопостачання.

У другому будинку другої черги продовжуються фасадні роботи, триває оздоблення МЗК, виконується монтаж вітрин комерційних приміщень, проводиться монтаж дверей на першому і другому поверхах. Прокладання магістральних трубопроводів каналізації зроблено на 70%, готовність ліфтів і обладнання насосної станції теж становить 70%. Облаштовуються зовнішні мережі ВК (вода, каналізація) і виконуються підготовчі роботи з облаштування зовнішніх електричних мереж і газопостачання.

У першому будинку третьої черги триває облаштування утеплювача на даху, монтаж вікон і балконних дверей, продовжуються влаштування зовнішніх мереж ВК (вода, каналізація). Кладка стін виконана на 98%, виконуються підготовчі роботи з облаштування зовнішніх електричних мереж і газопостачання.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.